898508
Přihlášení | Registrace
východ slunce 6:51
západ slunce 18:57
měsíční fáze dorůstající srpek

Ceník

Celková cena za využití webové aplikace webHONITBA zahrnuje tyto následující položky:

a) Import dat katastru nemovitostí a mapová aplikace pro přípravu seznamu parcel v honitbě - zdarma! Až do úrovně vytvoření seznamu parcel můžete využívat aplikaci webHONITBA zcela bezplatně.

b) Aktivační poplatek - aktivační poplatek je jednorázová částka, která se hradí za aktivaci každé honitby zpracované v aplikaci webHONITBA. Po aktivaci jsou uživateli zpřístupněny všechny funkce aplikace webHONITBA, které umožňují mimo jiné hromadnou identifikaci vlastníků pozemků, zpracování parcel ve zjednodušené evidenci, vytváření sestav pro uznání honitby nebo pro běžnou agendu honebního společenstva, modul pro přípravu a vedení valné hromady, atd. Pro uživatele dřívějších programů Honitba2002 a Honitba 3 je aktivační poplatek s výraznou slevou!

Aktivační poplatek je 6.500,- Kč

  • Pro uživatele se zakoupeným programem Honitba 2002 je aktivační poplatek 5.000,- Kč
  • Pro uživatele se zakoupeným programem Honitba 3 je aktivační poplatek 3.500,- Kč

c) Roční uživatelská podpora - částka, ze které je hrazena průběžná údržba systému, vývoj nových funkcí a poradenský servis. Uživatelská podpora se platí vždy na dobu následujících 12 měsíců počínaje aktivací příslušné honitby, při ukončení služby ze strany uživatele se nevrací. Cena uživatelské podpory za první rok je zahrnuta v aktivačním poplatku, tzn. první rok máte uživatelskou podporu zcela zdarma!

  • Pro první rok zdarma
  • Další období - 1.000,- Kč / 1 rok
Veškeré výše uváděné ceny jsou bez DPH.

d) Cena za data ČÚZK dle ceníku ČZÚK - platí se pouze za data, která jsou zahrnuta do zpracovávané honitby, což znamená významnou úsporu. Cena se hradí ve výši stanovené ceníkem ČÚZK, za data zaplatíte tedy stejnou cenu, jako když si data koupíte na katastrálním úřadě. Po zakoupení máte v průběhu roku nárok na 4 bezplatné aktualizace. V dalších letech můžete při dodržení podmínek ČÚZK pořizovat aktuální data za 20% ceny.

Výpočet ceny katastrálních dat:

Počet měrných jednotek (MJ) je dán jako součet počtu parcel KN + počtu parcel ZE + počtu LV. Pokud máte celkový počet měrných jednotek menší než 10.000 jednotek (naprostá většina případů), je cena za 1 měrnou jednotku 0,80 Kč. Cena katastrálních dat = počet MJ x 0,80 Kč. V případě, že je měrných jednotek více, jsou poskytovány další slevy (podrobnosti viz. Ceník ČÚZK - položka 1 a 3). Pro data KN se DPH neuplatňuje.23.4.2012 17:15:23 | přečteno 8802x | petr.horak
 
load