898508
Přihlášení | Registrace
východ slunce 6:51
západ slunce 18:57
měsíční fáze dorůstající srpek

Jmenuji se prase divoké a mám lidi rád

péče o trávník
aneb děkovný dopis divočáků za vzornou péči, kterou jim lidé chystají. Díky štědré péči se nám daří mít se stále lépe a je nás stále více.
« Zpět

Diskuze

...
Anonymous  |  12.9.2017 14:02:05
...
Bez dohody mezi všemi to nepůjde
pavel.sedlar  |  28.2.2013 12:54:49
Pokud si spolu nesednou myslivci i zemědělci a nezačnou situaci řešit, dokud nebude shoda v tom, co je příčina a co následek, co situaci řeší a co ji komplikuje, tak se stavy a škody budou stále zvyšovat. Co je platné, že myslivecký výzkum doporučuje lovit především zvěř mladou, ta že je nositelem největší části přírůstku a naopak šetřit zvěř dospělou. Významná část myslivců přijde a střelí vedoucí bachyni. Jestli je jejich motivem střelit největší zvíře (nejvíc masa), co kdyby to byl kňour (trofej) nebo jsou jen přesvědčeni, že tím právě bojují proti vysokým stavům, to fakt nevím.

No a když se zaseje kukuřice od lesa k lesu a prostředkem teče potok, takže z tama prasata opravdu nemusí vůbec vylézt, tak to je druhá strana.

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 
load